MARANGOZ,MOBİLYA'CI SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİR ?

AKTİF MOBİLYA

Kimden: Yönetici

18 Aralık 2015

Katagori: Marangoz Ustası

Etiket: İstanbul MARANGOZ | DOLAP MONTAJI | TAMİRAT

İstanbul Mobilya,Marangoz,Dolap,Montajı,Tamirat

İstanbul Mobilya tamiri ve İstanbul mobilya montaj ustası,kurulum,demonte 7/24 size hizmet veren www.aktifmobilyaservisi.com olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.Ofisinizde,evinizde,iş yerlerinizde mobilya tamirat montaj ustası için dükkan dükkan gezmenize gerek kalmadı artık bize telefon numaramızdan ulaşabilir yaptırmak istediğiniz işi tarif edebilir veya watsapp üzerinden resim atabilir anında fiyat görüşüp randevunuzu oluşturabilirisiniz.Uzman ekip mobilya ustalarımıza tahsis edilmiş özel araclarımızla size en yakın ustamız yönlendirilecektir. İstanbul mobilya tamircisi (ustası)mı arıyorsunuz ? İstanbul mobilya montajı için birilerini mi arıyorsunuz ? İstanbul İkea,koçtaş.bahaus gibi yapı marketlerden aldığınız mobilya ürünleri montajı,tamiri.kurulumu kapı,kol,kilit,menteşe,kulp,ayak,rayve çekmece değişimi, ray dolap,tamiri,sürgülü kapak,sehpa,sandalye tamiri,banyo mobilya,yatak odası,mutfak buzdolabı yeri büyütme ve küçültme ,ankastre fırın yeri,tezgah altı yeri Açma,lambiri,müştemilat tamiri için bizlere ulaşa bilirsiniz. İstanbul mobilya tamirat ustası arıyorum ancak bulamıyorum diyorsanız üzülmeyin cünkü İstanbul mobilya ustanız hazır vaziyette sizden telefon bekliyor 45 dakika servis hizmeti ile kapınıza kadar geliyoruz sorunsuz bir şekilde işimizi yapıyoruz,hatta yaptıgımız işi begenmezsenizde paranızı geri iade ediyoruz. .watsaptan yapılacak ürün resimlerini atabilir,fiyat ve randevu olusturup bize konum bildirdikten hemen sonra yanınızdayız.yapı marketlerden alınan bauhaus, koçtaş,ikea mobilyaların montajı,kapı,kol,kilit,cam,menteşe, camdeğişimi,kapak menteşe,kulp, ayak,ray,çekmece değişimi,ray kapak,sürgülü kapak,mobilya montaj tamirat,imalat, masa,sandalye,sehpa tamiri,banyo mobilyalarının tamiri montajı,mutfak dolabı, mutfakbuzdolapyeri büyütme,tezgah altı,makına yeri açma,mutfak mobilya tezgah. mobilya tamiri ve montajı, masa,ofis ve iş yeri mobilyalarınızın İstanbul tamir ve montajı, otel mobilyalarının tamir ve montajı,ara usta gelsin o iş bitsin. Kelebek, Adore, Doğtaş, İstikbal, Bellona, Çilek, Koçtaş, IKEA, Tekzen ve tüm diğer markalara ait mobilyalarınızın montaj, demontaj, paketleme ve tadilat işlemleri, her zaman uygun fiyat avantajı ile uzman ekibimiz tarafından yapılır.

İstanbul Mobilya,Marangoz,Dolap,Montajı,Tamirat Kapı kolu ,kilit,menteşe,kapı takma ,sökme,kapı altından kesim gibi sorunlarınızın çözülmesi.
İstanbul Tüm marka model yatak odası,portmanto,mutfak dolabı vb. moblya kurulumları.
İstanbul Yapı Market mobilya montajı,kurulumu & tamiri.
İstanbul Ev ve Ofis mobilya Dolap montajı,sökme,yer değiştirme,tamirat,montaj veya ortaya çıkan sorunların giderilmesi.
İstanbul Dolap,menteşe,kulp,cam,çekmece ray,ankastre yer açılması,tezgah kesimi,ankasre ocak yeri açılması gibi sorunların ortadan kalkması.
İstanbul Masa Sandalye,Sehpa,Orta sehpa gibi mobilya eşyalarınızın tamiratı.
İstanbul Kapı camı,ayna,cerceve değişimleri.
İstanbul Mutfak buzdolap yeri büyütme,küçültme,tezgah altı makine yeri açma .
İstanbul Tüm mobilya bakım ,onarım,montaj,dolap montaj,ikea mobilya montajları yapılmaktadır.